Дитячий навчальний заклад "Дзвіночок"

На сьогодні заклад відвідує 35 дітей.

Завідувачка закладу – Бичок Інна Миколаївна, депутат сільської ради.

Дошкільний навчальний заклад працює за статутом затвердженим с/р від 18.12.2014 року, та погоджено відділом освіти від 18.12.2014 року в.о начальника відділу освіти Т.В. Дяченко та зареєстровано в Кам’янській державній адміністрації 23.12.2014 року. 

Фінансування установи здійснюється з сільського бюджету.

Штати повністю укомплектовані, в кількості 9 штатних одиниць. Харчування дітей проводиться за рахунок батьківської плати, коштів сільського бюджету та спонсорської допомоги і знаходиться на належному рівні.

Дітям з багатодітних сімей, матеріям-одиночкам надається пільга в розмірі 50% по батьківській платі та сім`ї учасників АТО безкоштовно.

Щороку в приміщенні дитсадка проводиться поточний ремонт, водопостачання здійснюється з водонапірної башні, підключено гарячу воду.

В 2015 році в дошкільному навчальному закладі проведено реконструкцію котельні на тверде паливо і в осінньо – зимовий період заклад опалюється дровами. На ці роботи витрачено кошти із сільського бюджету в сумі - 60,000 тис. грн. Дровами на опалювальний період 2015-2016 років заклад забезпечений.

Відремонтовано дах на суму - 135,000 тис. грн.

Проведено заміну покрівлі дитячого закладу, проведено капітальний ремонт веранди, встановлено металопластикові вікна на суму - 70,000 тис. грн.

Логін: *

Пароль: *