Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ребедайлівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176467) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Ребедайлівка
Кам’янський район, Черкаська область

Місцеве самоврядування

Основною  формою  роботи  ради являється сесійна робота. До загального складу ради входить 12 депутатів.

Сільський голова - Швець Вікторія Василівна - 1972 року народження, освіта середня - спеціальна, спеціальність за освітою – юрист. Обрана сільським головою на позачергових виборах Ребедайлівського сільського голови 30 жовтня 2014 року.

Секретар ради - Модліцька Людмила Іванівна - 1968 року народження, освіта - повна вища, спеціальність за освітою - вчитель. Обрана секретарем ради - 11 листопада 2012 року.

Сесії сільської ради проводяться не рідше одного разу на квартал, згідно планів роботи, які затверджуються на пленарних засіданнях. За 9 місяців 2015 року сільською радою проведено 6 сесій, розглянуто 68 питань, в тому числі 6 – по бюджету, 7 – по соціально-економічному розвитку, прийнято 68  рішень.

Основні питання, які розглядалися на сесіях сільської ради:

• про звіт про виконання сільського бюджету  за 2014 рік;
  • про підсумки соціально – економічного розвитку села за 2014 рік;
  • про місцеві податки і збори та інші платежі на 2016 рік, розмір ставок яких, згідно чинного законодавства встановлюється органами місцевого самоврядування;
  • про внесення змін до сільського бюджету;
  • про вилучення земельних ділянок в межах населеного пункту;
  • про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;
  • про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки.

В сільській раді діє три постійні комісії:

• з питань сільського господарства, землекористування та охорони навколишнього середовища;
  • з питань бюджету та соціально – економічного розвитку;
  • з питань депутатської діяльності та етики дотримання законодавства.

Комісії працюють згідно планів роботи, які затверджуються на квартал. Засідання проводяться не рідше одного разу на квартал, а за необхідності і частіше.

При виконавчому комітеті сільської ради діють: адміністративна комісія, комісія у справах дітей та опікунська рада.

В апараті Ребедайлівської сільської ради працює 6 осіб: сільський голова – 1, секретар сільської  ради  – 1, головний бухгалтер сільської ради, спеціаліст – землевпорядник, касир сільської ради - 1, прибиральниця - 1.

Приміщення сільської ради опалюється дровами та вугіллям, приміщення знаходиться в належному стані, щороку проводяться поточні ремонти. Працівники забезпечені комп’ютерною технікою, підключено до мережі Інтернет.

Сільський голова                                                                                            В.В.Швець

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування