Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ребедайлівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176467) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Ребедайлівка
Кам’янський район, Черкаська область

Заклади культури

Мережу закладів культури на території сільської ради представляють бібліотека та будинок культури.

Приміщення будинку культури та бібліотеки перебувають на балансі сільської ради. 

Історія Ребедайлівської сільської бібліотеки

Перша бібліотека села Ребедайлівки була розташована в одній кімнаті приміщення сільського медпункту, потім, коли було побудовано сільський клуб бібліотека була переведена в кімнату при клубі.

Першим бібліотекарем працювала жителька села Романча Тетяна Семенівна.

Вона проробила довгі роки – оформляла «листки-молнії», в який висвітлювались соціалістичні змагання працівників колгоспу, облаштовувала червоні куточки на тракторних станах та на фермах, де проводили агітаційні години, бесіди. 

З 2005 року в бібліотеку прийшла працювати Романча Олена Тимофіївна. 

Вона має фахову освіту, творчий, ініціативний працівник. В 2011 році Олена Тимофіївна прийняла участь в конкурсі «Бібліотміст» і отримала перемогу. 

По умовах гранту бібліотека отримала 2 сучасні комп'ютери, веб-камери, підключення до мережі Інтернет. 

По умовах гранту бібліотека була переведена з неопалюваного приміщення в приміщення бувшого магазину спиртозаводу, в якому знаходиться сільська рада.

Завідуюча бібліотеки має диплом спеціаліста бібліотекаря - бібліографа проводяться лекції та бесіди на різну тематику. Щомісячно проводяться заходи з нагоди державних свят та пам`ятних дат. На сьогоднішній день бібліотека обслуговує 600 читачів, має 12 тисяч книговидач і книжковий фонд понад 5 тисяч примірників. 

Читачі бібліотеки мають можливість безкоштовно користуватися інтернетом, фондом бібліотеки, приймають участь в різноманітних масових заходах.

Історія Ребедайлівського будинку культури

Ребедайлівський  будинок  культури  було  побудовано в 1970 році.

Першим директором був Висоцький О. В., художнім керівником - Замогильний Г.І. Приміщення одноповерхове, але кінозал займає 6 метрів висоти, і має 250 глядацьких місць. Опалення було індивідуальне по всьому приміщенні. Але на даний час приміщення не отоплюється. Будинок культури має 4 кімнати, одна з них кабінет директора та художнього керівника, друга - гримерна та перевдягальня для учасників художньої самодіяльності, третя кімната для гри в теніс та гурткової роботи, і четверта кімната де розташовано АТС. 

В 2008 році було замінено вікна у кінозалі та частково полагоджено дах.

В 2014 році директором будинку культури став Романча В.В., художнім керівником Левченко В.Г. В сільському будинку культури працює 2 спеціалісти, які мають відповідну музичну освіту: (директор будинку культури – 1.0 ставки, художній керівник – 1.0 тавки), які доклали великих зусиль щоб відновити життя будинку культури.

За цей короткий період за допомогою учасників художньої самодіяльності, повністю відремонтовано покрівлю та підлогу у кінозалі і часткововий ремонт стін та відкосів, зроблений косметичний ремонт у фойє, а також відремонтовано фасад приміщення. Діє гурткова робота: це - теніс, шашки, шахи, гра на гітарі. Створено вокально інструментальний ансамбль,вокальне тріо «Богині»та «Перлини».,фольклорний ансамбль «Родина». Придбано нову апаратуру, зокрема мікшер, підсилювач звуку, світлові ефекти та 6 костюмів. В селі започатковано свято дня села, на якому було влаштовано благодійний ярмарок, кошти передано на потреби будинку культури.

Художня самодіяльність значно розширилась, та зріс професійний рівень. Працівники та учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури другий рік виступають з концертною програмою до Дня Перемоги, 8 Березня, Дня Незалежності, Дня Захисника України. Готують вечори відпочинку на Новорічні на різдвяні свята, до свята Івана купала. Приймають участь у звітних концертах в районі. 

На території сільської ради існують історико-архітектурні пам`ятки:

  • Обеліски Слави,
  • пам`ятний знак жертвам Голодомору,
  • братська могила жертвам Голодомору,
  • 2 церкви,
  • кургани.

Сільською радою та учнями шкіл постійно проводиться впорядкування історичних місць.

Велика увага приділяється  розвитку фізичної культури та спорту в селі. В 2015 році місцева футбольна команда здобула кубок району по мініфутболу, а в першості району зайняла ІІІ місце. В 2015 році спонсорами були виділені кошти в сумі 10000 грн. для впорядкування футбольного поля, а саме: поле вирівняно грейдером  та покошено бур’яни, придбано нову форму.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua